آلابست/ پنج شنبه هفدهم تیرماه، مجله زنده موسیقی «دانگ» در گفت و گو با مدیر هنری آلبوم جدید همایون شجریان و فردین خلعتبری، به بررسی این اثر خواهد پرداخت.
اسماعیل باستانی تهیه کننده و مجری این برنامه افزود: این هفته با رضا موسوی مدیر هنری درباره آلبوم جدید فردین خلعتبری و همایون شجریان و با همایون نصیری درباره کلیت دنیای موسیقی و وضعیت موسیقی در روزهای کرونایی گفت و گو خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در برنامه «دانگ» موسیقی های دارای مجوز وزارت ارشاد به علاقه مندان معرفی می شود و در بخش کارشناسی و تحلیل به گفت و گوی ویژه با خوانندگان، موسیقیدانان، نوازندگان و ترانه سرایان می پردازیم.

برنامه «دانگ» رادیو نمایش که پیش از این «نوباب» نام داشت به شیوه مطالبه گر از مردم دعوت می کند تا به آثار خوب موسیقی گوش دهند. این برنامه شامل بخش هایی چون «موزیک باز»، «سازباز»، «نغمه ساز»، «پیکان جوانان»، «پیاده رو» و «بخش میدانی» است.

مجله موسیقی زنده «دانگ» تولید گروه برنامه های مستند و ترکیبی رادیو نمایش به تهیه کنندگی و اجرای اسماعیل باستانی و با حضور نوژان حیدری مجری و کارشناس، پنج شنبه ها ساعت ۱۸:۰۰ به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود.