آلابست/ همه آقایان خوش تیپ در کمد لباس های خود، حداقل یک دست کت و شلوار دارند. اگر به فکر خرید یک کت و شلوار عالی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم، کت و شلوار طوسی بخرید چرا که کت و شلوار طوسی رنگ در نوع خود یکی از منحصربه فردترین هاست و هرگز از مد نمی افتد.
این کت و شلوار منحصر به فرد را می توانید به راحتی با لباس، کفش و اکسسوری های خود ست کنید و یک استایل شیک و جذاب برای خود ایجاد نمایید. در این بخش از دنیای مد آلابست طریقه ست کردن کت و شلوار طوسی را آورده ایم تا بتوانید استایلی جذاب و کاریزماتیک داشته باشید.

اصول انتخاب طیف رنگ کت و شلوار طوسی
طیف وسیعی از رنگ طوسی وجود دارد که شما برای انتخاب تناژ مناسب کت و شلوار طوسی، ابتدا باید هدف خود را از پوشیدن این رنگ کت و شلوار مشخص نمایید.
اگر می خواهید در مراسم رسمی شرکت کنید، بهتر است کت و شلوار طوسی پر رنگ بخرید. باید بدانید طیف های روشن کت و شلوار طوسی اسپرت و کژوال میباشد. در انتخاب کت و شلوار طوسی به رنگ پوست خود نیز توجه نمایید، اگر پوست تیره ای دارید، کت و شلوار طوسی تیره مانند خاکستری و دودی برازنده شماست اما اگر پوست روشنی دارید، تناژهای روشن طوسی مناسب شما است.


پیراهن مردانه متناسب با کت و شلوار طوسی
اگر نمی دانید کت و شلوار طوسی خود را با کدام پیراهن بپوشید، ادامه مطلب را مطالعه کنید تا با پیراهن متناسب با کت و شلوار طوسی آشنا شوید.

پیراهن مشکی:
پیراهن مشکی یکی از بهترین لباس ها برای ست کردن با کت و شلوار طوسی رنگ است که می تواند یک تیپ جذابی را برایتان ایجاد کند. کراوات تیره مثل رنگ زغالی با پیراهن مشکی و کت و شلوار طوسی جذابیت شما را بیشتر می کند.

پیراهن سفید:
سفید یکی از جذاب ترین رنگ هایی است که می تواند استایل مردان را خاص و شیک کند. با کت و شلوار طوسی خود پیراهن سفید بپوشید تا جنتلمن بودن شما را به تصویر بکشد. در صورتی که استایل تان رسمی نیست، می توانید از یک تیشرت مردانه سفید استفاده کنید.

پیراهن آبی:
رنگ آبی تیره و روشن، هر دو برای ست کردن با کت و شلوار طوسی مناسب است، با این حال بهتر است از رنگ آبی تیره استفاده کنید. هر چه این رنگ به سرمه ای نزدیک تر شود، استایل نهایی شما یک انتخاب حرفه ای خواهد شد.

پیراهن طرح دار:
پیراهن های رنگ روشن و طرح دار نیز یکی از بهترین انتخاب ها برای کت و شلوار طوسی است. طرح های راه راه، راه راههای باریک و عمودی بهترین گزینه برایتان محسوب می شوند. هنگام انتخاب این لباس ها باید به اکسسوری توجه کنید، کراوات، ساعت، دکمه سر دست و… در صورتی که هوشمندانه به کار رود در تیپتان معجزه خواهد کرد.

با کت و شلوار طوسی چه کفشی بپوشم؟
در انتخاب رنگ کفش باید به رنگ کت و شلوار خود توجه کنید، با توجه به راهنمایی زیر بهترین کفش را برای کت و شلوار طوسی خود انتخاب کنید.

بهترین کفش برای کت طوسی پررنگ
بهترین رنگ کفش برای این رنگ کت و شلوار طوسی، رنگ مشکی می باشد از پوشیدن کفش کرم و قهوه ای خودداری کنید.

بهترین رنگ کفش برای کت طوسی کم رنگ
بهترین رنگ کفش برای کت طوسی کم رنگ، جیگری، مشکی، قهوه ای و کرم می باشد.

اکسسوری های مناسب با کت و شلوار طوسی
اکسسوری های مختلف یک دستمال جیبی، کمربند، کراوات یا کیف دستی مطمئنا جذابیت ظاهر شما را دو چندان خواهد کرد.
کیفی که به دست می گیرید بهتر است کیفی از جنس چرم مرغوب با طراحی مدرن باشد.
می توانید از ساعت مدرن و هم ساعت رسمی و کلاسیک به دست تان کنید.
قانون کروات این است که رنگ آن باید در تضاد با رنگ کت تان باشد. از این رو رنگ های مشکی، قرمز، سرمه ای، جیگری، آبی و سبز از بهترین رنگ های کراوات برای کت و شلوار طوسی است.

کت و شلوار طوسی برای دامادی و مراسم ازدواج
اگر مراسم ازدواج شما نزدیک است، می توانید کت و شلوار طوسی را برای مراسم خود انتخاب کنید.
کت و شلوار طوسی روشن برای مراسم عروسی در اواخر بهار یا تابستان مناسب است البته این رنگ به دلیل روشن بودن آن، برای افراد درشت هیکل و قد کوتاه مناسب نیست.
کت و شلوار طوسی تیره نیز برای مراسم عروسی در پاییز مناسب است اما اگر این رنگ را انتخاب کردید، از اکسسوری های مشکی استفاده نمایید.
شما می توانید کت و شلوار طوسی را با یک پوشت رنگی و یا طرح دار و همچنین یک کراوات و دکمه سرآستین ست کنید.

کت تک طوسی را با چه لباس هایی ست کنیم؟
کت تک طوسی با نقطه های سفید که بیشتر در فصول سرد سال به کار می آید، را با شلوار جین، پیراهن یا بلوز سفید رنگ و کفش تیره ست کنید.
کت تک طوسی رنگ را می توانید با شلوار پیراهن سفید یا پیراهن سفید و شلوار مشکی ست کنید.
کت تک طوسی از جنس کتان که برای فصول گرم سال مناسب می باشد را با یک تیشرت رنگ روشن بپوشید.
کت تک طوسی روشن را با پیراهنی به رنگ آبی آسمانی، شلوار سفید و کفش قهوه ای یا آبی تیره ست کنید.
پیشنهادات درباره کت و شلوار طوسی
کت طوسی چهارخانه را با شلوار سورمه ای و پیراهن سفید می توانید ست کنید.
کت طوسی تیره به همراه شلوار جین تیره، پلیور طوسی روشن و یک کلاه لبه دار خاکستری می تواند جلوه زیبایی ایجاد کند.