آلابست/ متولدین ماه های مختلف هر کدام روحیه و شخصیتی ویژه ای دارند. این خصوصیات سبب شده که هریک از متولدین ماه ها تعداد فرزند متفاوتی را بپسندد . برخی از متولدین ماه ها عاشق فرزندند و ترجیح می دهند ، تعداد فرزندانشان بیشتر باشد و برخی دیگر تعداد فرزند کمتری را دوست دارند . در ادامه این مطلب با ما باشید تا در مورد علاقمندی متولدین ماههای مختلف در مورد تعداد فرزندان، بیشتر بدانید .

متولدین فصل بهار چه تعداد فرزند دوست دارند؟

متولدین فروردین مادرانی عاشق
مادران فروردینی مادرانی مهربان و قوی و مستقل هستند که اعتماد به نفس بالایی دارند . آنها عاشق مراقبت و حمایت از دیگرانند به همین دلیل فرزندان زیادی می خواهند و به ۳ تا ۴ فرزند نیز فکر می کنند. این خانم ها هیچگاه در زندگی خود را نادیده نمی گیرند و در کنار رسیدگی به فرزندان شان به زندگی خود نیز رسیدگی می کنند .

متولدین اردیبهشت مادرانی صبور و دلسوز
مادران اردیبهشتی بسیار صبور و دلسوزند . آنها در تعلیم و تربیت فرزندان شان جدی هستند و به خوبی با فرزندشان ارتباط برقرار می کنند . مادران اردیبهشتی ترجیح می دهند۲ فرزند با اختلاف سنی کم داشته باشند و دوست ندارند تعداد فرزندانشان بیشتر از دوتا شود زیرا آنها نیمه رها کردن کارها را دوست ندارند و ترجیح می دهند در کنار شغل حرفه ای و گشت و گذار و میهمانی هایشان ، به تربیت کودکان خود نیز برسند.

متولدین خرداد مادرانی شاد
مادران متولد خرداد وقت زیادی را با کودکان خود می گذرانند و تاکید زیادی بر روی درس فرزندانشان دارند به طوری که فرزندان آنها در خواندن و نوشتن جزو اولین ها خواهند بود . این مادران شاد هستند و با فرزندانشان خوش می گذرانند ، فرزندان هیچ گاه در کنار این مادران احساس کسل بودن نخواهند داشت.خردادی ها به علت اینکه افرادی دو شخصیته هستند ، دوست دارند دوقلو داشته باشند.

متولدین فصل تابستان چه تعداد فرزند دوست دارند؟

متولدین تیر مادرانی از خود گذشته
مادران تیر ماهی بسیار از خود گذشته هستند و تمام زندگی شان را وقف فرزندان شان می کنند طوری که تصور می شود تنها برای مادری ساخته شده اند . این مادران دوست دارند فقط به فرزند خود رسیدگی کنند و به زندگی و خانواده خود سر و سامان دهند . بیشتر این مادران دو فرزند با تفاوت سنی زیاد دارند . در خانه مادران تیر ماهی صفا و صمیمیت موج می زند.

متولدین مرداد مادرانی مستقل
مادران مردادی ، استقلال را دوست دارند و مسئولیت های مختلف را به عهده گیرند و از پس تمام مسئولیت های فرزندان شان به خوبی بر می آیند . فرزندان متولد تیر ماه در در کلاس های مختلف ورزشی و آموزشی شرکت می کنند. این مادران که مادر بودن در ذات آنهاست ، بین ۲ تا ۴ فرزند می خواهند.

متولدین شهریور مادرانی خیالباف
مادران شهریوری ها مادرانی خیالباف و مدام در حال فکر کردن هستند تا استرس بگیرند بنابراین به این علت و اینکه آنها دوست دارند بر دانش خود بیافزایند بهتر است تنها یک فرزند داشته باشند تا بتوانند به خوبی از او مراقبت کنند.

متولدین فصل پاییز چه تعداد فرزند دوست دارند؟

متولدین مهر مادرانی پر انرژی
مادران مهر ماهی عاشق فرزند هستند و دوست دارند با داشتن فرزندان بیشتر مهر و محبت بیشتری را به خانه بیاورند . آنها از کودکان خود انرژی می گیرند و این انرژی را به آنها نیز منتقل می کنند. متولدین مهر دوستدار تعادل و عدالت در زندگی هستند به همین دلیل تعداد فرزندان دلخواهشان ۲، ۴ یا ۶ فرزند است . آنها با وجود فرزندان زیاد و شلوغی های اطراف شان عصبانی نمی شوند و همیشه آرامش خود را حفظ می کنند.

متولدین آبان مادرانی حامی و عاشق فرزندان
مادران آبانی حامی و عاشق فرزند هستند به طوری که فرزند برای آنها همه چیز است به همین دلیل فرزندان زیاد دوست دارند و خودشان را با یک شهر کودک تصورمی کنند. این افراد محبت و عشق مادرانه خود را به طور مساوی بین همه فرزندان خود تقسیم می کنند. کسی جرات بی احترامی به فرزندان آنها را ندارد زیرا آنها در همه حال حامی فرزندان شان هستند .

متولدین آذر شادترین مادران جهان
به مادران آذر ماهی می توان لقب شادترین مادران جهان را داد . آنها افراد آزادی هستند که دوست دارند دائما در گشت و گذار باشند و از یک جا ماندن بیزارند . این مادران ترجیح می دهند یک فرزند داشته باشند تا در کنار رسیدگی به فرزندشان از تفریحات خود جا نمانند .

متولدین فصل زمستان چه تعداد فرزند دوست دارند؟

متولدین دی مادرانی قانون مند
مادران دی ماهی بسیار منضبط و منظم هستند و قوانین ویژه ای در خانه شان حکم فرماست که فرزندان اجازه شکستن قوانین را ندارند . آنها به خوبی می توانند از عهده تربیت و کارهای فرزندشان برآیند و در عین واحد می توانند هم پدر و هم مادر باشند. این مادران می توانند ۳ فرزند را با اختلاف سنی کم به خوبی بزرگ کنند.

متولدین بهمن مادرانی حامی و انعطاف پذیر
متولدین بهمن کودک درون سر زنده ای دارند به همین دلیل مادر بودن برایشان کمی سخت است . اگر آنها بچه دار شوند ترجیح می دهند یک فرزند داشته باشند تا تمام انرژی خود را وقف او کنند .متولدین بهمن روحیه انعطاف پذیری دارند و می توانند خیلی راحت خود را با هر شرایطی وفق دهند بنابراین شغل فرزندشان برای آنها اهمیت ندارد و تنها آنچه برایشان مهم است موفقیت فرزندشان است و تا آخرین نفس از آنها حمایت خواهند کرد .

متولدین اسفند مادرانی مهربان
اسفندی ها مادرانی مهربان و خونگرم هستند . آنها بسیاری از مواقع مطابق میل فرزندشان رفتار می کنند و با فرزند خود رفتار خوبی دارند حتی دکوراسیون خانه را مطابق سلیقه فرزند خود می چینند. این مادران دوست دارند که یک مهدکودک فرزند داشته باشند و تعداد فرزند مورد علاقه آنها ۵ به بالاست.

با بهترین مادر دنیا آشنا شوید!

متولدین آبان بهترین مادران دنیا
مادرهای متولد آبان مادرانی عاشق فرزندانشان هستند به طوری که کاملا آماده اند تا خودشان را فدای فرزندان شان کنند. این مادران اگر مانعی بر سر راه خوشی و موفقیت فرزند شان قرار بگیرد با قوی ترین نیرو ها آن موانع را برطرف می کند و راه خوشبختی فرزندش را باز می کند.

وجود آنها در خانه مساوی است با جریانی از احساسات مثبت در خانه. مادران متولد آبان مراقب فرزندان خود هستند و هرگز اجازه نمی دهند فرزندانشان محدود شوند و فرصت تجربه کردن را از دست بدهند. این مادران می توانند از لحاظ درسی بهترین معلم برای فرزند خود باشند و در درس تاریخ و روان شناسی کمک قابل توجهی به بچه های خود بکنند.

  آنها فرزندانی مستقل تربیت می کنند و همیشه در صدد کشف استعداد فرزندشان هستند .گاهی فرزند مادر متولد آبان او را مرموز می بیند زیرا مادر او چنان خرابکاری هایش را لا پوشانی می کند که خودشان هم باور نمی کنند واقعا خرابکاری کرده باشند .