آلابست/ خانم ها معمولا روزانه زمانی را برای رسیدگی به ظاهر خود و آرایش کردن میگذارند, اما برخی از خانم ها وقت زیادی برای آرایش کردن ندارند و یا از روی تنبلی نمیتوانند زمان زیادی را برای آرایش کردن اختصاص دهند به همین دلیل یک سری ترفند آرایشی برایتان جمع آوری کرده ایم که بتوانید در کوتاه ترین زمان بهترین آرایش را داشته باشید.

آرایش چشم در کمترین زمان
آرایش چشم معمولا زمان زیادی میبرد و سخت است,اگر میخواهید ارایش چشم تان را سریع انجا م دهید میتوانید از سایه های کرمی استفاده کنید زیرا سایه های کرمی را میتوانید به راحتی با انگشت به پلک بالا و زیر مژه های پایین بزنید.

با قاشق سایه چشم بزنید
اگر در زدن سایه چشم مشکل دارید و میخواهید رنگ سایه ها با هم ترکیب نشوند میتوانید از قاشق برای سایه زدن استفاده کنید, قاشق را روی پلک تان بگذارید و بالای آن سایه بزنید.

ریمل چشم به ابروها بزنید
اگر ابروهایتان مشکی باشد میتوانید از ریمل چشم تان به ابروهایتان هم بزنید با این کار ابروهایتان حالت هاشور به خودش میگیرد .

وازلین را جایگزین ریمل کنید
همیشه برای اینکه مژه های زیبا و پرپشتی داشته باشیم از ریمل استفاده میکنیم اما میتوان وازلین را جایگزین ریمل کرد.کاری که باید انجام دهید این است که مقداری وازلین به فرمژه تان بزنید و مژه هایتان را به خوبی فر کنید, ریمل مژه هایتان را مشکی تر میکند و از ریزش مژه ها جلوگیری میکند.