لگوهای اسرارآمیز  

خراسان/ اگر هنوز جعبه اسباب‌بازی‌های‌تان را دارید و در انباری نگهش داشته‌اید به سراغش بروید و ببینید چندتا «لگو» پیدا می‌کنید؟ می‌پرسید چرا؟ چون «خودت بساز» این هفته درباره یکی از نوستالژی‌های دوران کودکی است که پیشنهاد  

 
جالب و هیجان‌انگیزی برای‌تان دارد. امروز قرار است با سرهم کردن لگوهای دورریختنی و بدون استفاده، با ایده‌های بامزه‌ای آشنا شوید.

   گلدان مینیاتوری
همان‌طور که در خاطرتان هست، لگوها، آجرک‌های کوچک پلاستیکی و توخالی بودند. مشابه تصویر می‌توانید با آن‌ها گلدان‌های مینیاتوری زیبا بسازید. داخلش خاک بریزید و گیاهان کوچک را بکارید. سپس لگوها را کنار هم یا با چینش خاصی قرار بدهید و منظره جالبی ایجاد کنید.
 
 جامدادی رنگارنگ
مانند تصویر می‌توانید الگویی مکعبی‌شکل را دنبال کنید و یک جامدادی لگویی در ابعاد دلخواه بسازید. با این جامدادی نوستالژیک میز تحریرتان خیلی جذاب و بامزه خواهدشد. این الگوی مکعبی می‌تواند کاورِ گلدان هم باشد، یعنی آن را کمی بزرگ‌تر از گلدان‌های موجودتان بسازید و گلدان‌ها را درون آن قرار بدهید.
 
 
    استند گوشی 
مانند تصویر با لگوها پایه‌ای بسازید که به‌اندازه تلفن همراه‌تان باشد. این وسیله بسیار کاربردی است و به‌راحتی و بدون هزینه می‌توانید استند گوشی مخصوص‌ خودتان را داشته‌باشید. اگر آدمک لگویی هم داشته‌باشید، خیلی به‌کارتان می‌آید. می‌توانید آدمک را گوشه استند بگذارید و سیم شارژ گوشی را از دستش عبور بدهید تا همیشه جای ثابتی داشته‌باشد و این‌طرف و آن‌طرف نیفتد.

 
 ساعت دیواری
اگر ساعت دیواری کهنه یا به‌دردنخوری دارید، می‌توانید از تصویر مقابل ایده بگیرید و آن را به ساعتی جدید و نو تبدیل کنید. صفحه‌ای پلاستیکی یا چوبی بردارید و به‌جای اعداد ساعت، لگوها را روی آن بچسبانید. اگر عقربه و موتور ساعت دیواری ندارید می‌توانید آن را به‌سادگی از ساعت‌فروشی‌ها تهیه کنید و از شخص کاربلدی بخواهید آن را برای‌تان نصب کند.
ببینم با این ایده‌ها شما هم دوست دارید در جست‌وجوی لگوها باشید؟

نویسنده : مهسا فارسی | روزنامه نگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *