سفری دخترونه به فانتزی‌‌ترین مدرسه جهان

دنیای رنگی و شیرین رفاقت‌‌های دخترانه الهام‌‌بخش داستان‌‌های زیادی است. دخترها وابستگی‌‌های عاطفی زیادی بهم دارند و جنس رفاقت‌‌شان خیلی متفاوت است. فیلم خانوادگی و صدالبته خوش‌‌رنگ و لعاب «مدرسه خیر و شر» قصه رفاقت دو دختر در دنیایی عجیب است. فیلمی که می‌‌شود خانوادگی تماشا کرد، هیجان‌‌زده شد و از آن لذت برد.

قصه‌‌اش درباره چیه؟

فیلم داستان دو برادر است که برای حفظ تعادل خوبی و بدی در دنیا یک مدرسه عجیب را تاسیس می‌‌کنند تا آدم‌‌های خوب و بد آینده را تحویل دنیا دهد. این دو برادر درگیر اختلافاتی می‌‌شوند و از سرنوشت‌‌شان بی‌‌خبر می‌‌شویم تا این‌‌که قصه دو دختر را در یک شهر کوچک می‌‌بینیم. سوفی دختری زیباست که شبیه پرنسس‌‌ها و پری‌‌هاست و دوستش آگاتا که شبیه جادوگرهاست. سوفی و آگاتا رفاقت عمیقی دارند تا این‌‌که سوفی بعد از شنیدن ماجرای وجود مدرسه خیر و شر، تصمیم می‌‌گیرد وارد این دنیای خیالی شود. اما آگاتا که می‌‌خواهد او را منصرف کند تصادفاً همراهش وارد این دنیا می‌‌شود. سوفی برخلاف تصور همه وارد مدرسه شر شده و آگاتا وارد مدرسه خیر می‌‌شود. اما آن‌‌جا یک مدرسه معمولی نیست و کلی ماجراجویی شگفت‌‌انگیز در انتظار آن‌‌هاست.

یک لشگر بازیگر خوب

چارلیز ترون، لارنس فیشبورن، کیت بلانشت، جیم فلاترس، سوفیا ویل، میشله یئو و… بخشی از بازیگران این فیلم پرهزینه و پرستاره هستند. فیلم دکور، جلوه‌‌های ویژه بصری و داستانی شبیه یک خواب رویاگونه دارد. فیلم در دل یک درام هیجانی، هم فانتزی دارد هم کمدی و ویژگی جالبش این است که می‌‌تواند برای همه اعضای خانواده جذاب باشد. البته زمان فیلم کمی طولانی است که ممکن است برای بچه‌‌های زیر ۹ سال کمی کسل‌کننده باشد. صداهای آشنای شما مثل مجید صیادی، نرگس فولادوند، امیرمحمد صمصامی، سارا جواهری و… دوبله اختصاصی و حرفه‌‌ای این فیلم زیبا و خوش‌‌رنگ و لعاب را انجام داده‌‌اند که می‌‌توانید با مراجعه به بخش «فیلم و سریال» آلابست، یا از طریق لینک زیر تماشایش کنید و لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *