سریال جدید نتفیلیکس در ژانر وحشت

 سریال تلویزیونی «ونزدی» در ژانر کمدی ترسناک به کارگردانی آلفرد گاف و مایلز میلار به زودی پخش خود را از شبکه نت فلیکس آغاز خواهد کرد.
سریال تلویزیونی «چهارشنبه» که توسط ام‌جی‌ام تله‌ویژن تولید شده‌است، قرار است در نتفلیکس پخش شود.
این سریال یک کمدی معمایی ماوراء الطبیعه با تمرکز بر روی ونزدی آدامز خواهد بود و بر سال‌های تحصیل او در دبیرستان در آکادمی نورمور تمرکز می‌کند، جایی که او تلاش می‌کند تا بر قدرت روانی خود مسلط شده و کشتار وحشتناک شهروندان شهر را متوقف کند و در همین حال یک معمای فراطبیعی را حل کند که ۲۵ سال پیش خانواده او را تحت تأثیر قرار داده بود.

بازیگران سریال «ونزدی»
جنا اورتگا در نقش ونزدی آدامز، کاترین زیتا جونز نقش مورتیشا آدامز، ریکی لیندهوم در نقش والری کینبات، جیمی مک شین در نقش کلانتر دونوان گالپین، تورا برچ در نقش تامارا نواک، هانتر دوهان در نقش تایلر گالپین، جورجی فارمر در نقش آژاکس پتروپولوس و موسی مصطفی در نقش یوجین اوتینگر در سریال «ونزدی» به ایفای نقش می پردازند.
در طول پیش تولید فیلم سال ۱۹۹۱، تیم برتون به کارگردانی منصوب شد، اما در نهایت به دلیل درگیری‌های برنامه‌ریزی با بازگشت بتمن، آن را از دست داد و در نتیجه بری ساننفلد این کار را به عهده گرفت.
در مارس ۲۰۱۰، اعلام شد که ایلومینیشن اینترتینمنت، با مشارکت یونیورسال پیکچرز، حقوق اساسی طرح‌های خانواده آدامز را به دست آورده‌است.
این فیلم قرار بود یک انیمیشن استاپ موشن بر اساس نقاشی‌های اصلی چارلز آدامز باشد. برتون قرار بود در نویسندگی و تهیه کنندگی این فیلم با امکان کارگردانی همکاری کند. در ژوئیه ۲۰۱۳، گزارش شد که فیلم کنسل شده‌است.
در اکتبر ۲۰۲۰، ونزدی در ابتدا به عنوان یک پروژه بی‌نام خانواده آدامز اعلام شد که توسط برتون هدایت می‌شود. تولید سریال توسط ام‌جی‌ام تله‌ویژن و کارگردانی برتون انجام شد.
آلفرد گاف و مایلز میلار به عنوان مجریان برنامه حضور دارند. در حالی که گاف، میلار و برتون در کنار گیل برمن، جان گلیکمن و اندرو میتمن نیز تهیه‌کنندگان اجرایی خواهند بود.
در فوریه ۲۰۲۱، نتفلیکس دستور ساخت سریال را صادر کرد که شامل هشت قسمت بود. در اوت ۲۰۲۱، کایلا آلپرت به عنوان تهیه‌کننده اجرایی اضافه شد و ۱٫۲۱، بنیاد تی و چارلز آدامز و گلیکمانیا نیز تهیه‌کننده سریال بودند. در دسامبر ۲۰۲۱، گزارش شد که دنی الفمن برای ساختن تم اصلی و موسیقی به سریال پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *