رئیس صدا و سیما: چهره‌هایی که مواضع‌شان با صدا و سیما هماهنگ نباشد مسیرشان جدا می‌شود

پیمان جبلی درباره اینکه رویکرد صدا و سیما بعد از ویدیوی جدید مهران مدیری درباره او تغییر خواهد کرد گفت: کار کردن در رسانه ملی خدمت به مردم و جامعه است اگر کسی بخواهد برای این فرصتی که برایش فراهم شده است کاری کند قدمش روی چشم است و با تمام وجود از او استقبال می‌کنیم.اما اگر کسی قدر این فرصت را نداند و یا نخواهد استفاده کند استعدادهای موجود در جامعه زیاد است

وی درباره باز پس گرفتن دستمزد در صورت پخش نشدن ادامه «دورهمی» گفت: برنامه‌ای ساخته شده و هزینه شده است. دوستان ما در حوزه حقوقی و دیگر حوزه‌ها در حال بررسی هستند. شرایطی پیش آمد با موضع‌گیری که شد که باید برای آن تصمیم‌گیری شود. ما جمع بندی‌ای که داشته‌ایم این بود که ادامه برنامه در کنداکتور پاییز گذاشته نشده است.

در همه رسانه‌ها فردی که به واسطه رسانه به چهره تبدیل می‌شود، اعتبار شخصی خودش در مقابل اعتبار سازمانی او ناچیز است و مردم بین هویت شخصی آن فرد و هویت رسانه‌ای او تفکیک قایل نیستند. بنابراین چون هویتش با رسانه گره خورده است، برای هرگونه اظهار نظر که در همه جای دنیا معمول است، حتما باید با سازمان متبوع هماهنگ باشد. در مورد صداوسیما هم این استثنا وجود ندارد و مثل رسانه‌های دنیاست.

اگر کسی می‌خواهد موضع‌گیری کند که در هماهنگی با صداوسیما نباشد، سازمان هم حق خودش می‌داند برخورد لازم را داشته باشد.  تاکید می‌کنیم که وقتی به شهرت می‌رسید، دیگر فقط نماینده خودتان نیستید. نماینده رسانه ملی هستید و موظفید که تابع قوانین سازمان باشید. در غیر این صورت می‌توانید مسیرتان را جدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *