درباره این موضوعات، حتما با همسرت بحث کن

مسائلی که زوج های موفق درموردشان بحث میکنند
بحث کردن با شریک زندگی اصلا اتفاق خوبی نیست؛ یعنی ممکن است شما به خاطر یک مسئله، با حرف هایتان یکدیگر را آزار دهید؛ مثلا شهری که قرار است در آن زندگی کنید یا نوع برخورد شما با اعضای فامیل و خانواده دیگری و خیلی از سوءتفاهم ها ممکن است باعث استرس، اضطراب و نارضایتی در روابط تان شود و جالب است بدانید که زوج های موفق در بعضی از مسائل هرگز با یکدیگر بحث نمی کنند‌ که در این قسمت  توضیح خواهیم داد.
اختلاف نظر
شاید شما و همسرتان همیشه بر سر هر موضوعی به تفاهم نرسید؛ پس از اختلاف نظرها تعجب نکنید. در واقع صحبت کردن در مورد این اختلافات و سوء تفاهم ها بهتر از این است که بخواهید با همسرتان جر و بحث کنید.
حسادت
حسادت لذت زندگی را از بین می برد؛ پس بهتر است که خیلی محترمانه در مورد احساسات خود صحبت کنید و بگویید که نسبت به چه چیز هایی حس حسادت دارید؛ اما در این باره دعوا و جر و بحث نکنید.
مسائل مالی
صحبت کردن و اختلاف نظرها در مورد مسائل مالی و اقتصادی یکی از عوامل جدایی است. شما باید خیلی منطقی در مورد مدیریت پول و هزینه ها با همسرتان صحبت کنید؛ اما هرگز جر و بحث نداشته باشید.
کارهای خانه
شکایت کردن در مورد تقسیم وظایف در خانه، عاملی برای جرو بحث است؛ پس بهتر است که این بحث ها را کنار بگذارید و سعی کنید که با یکدیگر به توافق و تفاهم برسید.
دخالت خانواده ها
معمولاً خیلی از خانواده ها بعد از ازدواج در زندگی فرزندان شان دخالت می کنند؛ البته شما باید تا حدی که به زندگی تان آسیبی وارد نشود؛ به نظرات آن‌ ها احترام بگذارید اما بحث کردن تان در مورد خانواده ها، عاملی مخرب برای روابط زناشویی تان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *