«استخوان‌ها و همه‌چیز»؛ عاشقانه ای ترسناک از پسری آدم خوار!

فیلم سینمایی «استخوان‌ها و همه‌چیز» محصول ۲۰۲۲ ایتالیا و آمریکا، از آثار مورد انتظار فصل جوایز سینمایی است. این فیلم را لوکا گوادانینو فیلم ساز شاخص سینمای ایتالیا بر اساس رمانی به همین نام کارگردانی کرده است. بر اساس اطلاعات منتشرشده، گوادانینو که پیشتر برای دو فیلم «مرا به نام خودت صدا بزن» و «سوسپیریا» شناخته می‌شود، در فیلم تازه خود دو ژانر عاشقانه و ترسناک را که در آن‌ها مهارت دارد، ترکیب کرده است.
«استخوان‌ها و همه‌چیز» در دهه ۸۰ میلادی می‌گذرد و داستان دختر نوجوانی را روایت می‌کند که عاشق یک پسر نوجوان آدم‌خوار شده و آن‌ها با یکدیگر سفری جاده‌ای را آغاز می‌کنند.
هنرپیشه اصلی فیلم، تیلور راسل است که در یکی از نخستین تجربه‌های خود در نقش اصلی، برای این فیلم جایزه مارچلو ماسترویانی برای بهترین بازیگر نوظهور را از جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۲ گرفت. تیموتی شالامه نیز نقش مقابل راسل را ایفا می‌کند. مارک رایلنس دیگر هنرپیشه مشهور «استخوان‌ها و همه‌چیز» است.
بر اساس تیزر و تصاویر منتشرشده، فیلم تازه گوادانینو عاشقانه‌ای عجیب، حاوی مقادیر معتنابهی خشونت است وبه اصطلاح فیلمی جاده‌ای محسوب می‌شود. گفته می‌شود قاب‌های فیلم از جمله نقاط قوت آن است. این فیلم که در جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۲ نمایش داده و تحسین شد، در نهایت جایزه شیر نقره‌ای بهترین کارگردانی را برای لوکا گوادانینو به ارمغان آورد. نمره‌های ۷۵ از منتقدان متاکریتیک و ۸۸ از منتقدان راتن تومیتوز نشان می‌دهد که «استخوان‌ها و همه‌چیز» از شانس بالایی برای اسکار ۲۰۲۳ برخوردار است.
این فیلم از جمعه ۲۷ آبان در سالن‌های سینما به نمایش درخواهد آمد و پس از مدتی در دسترس کاربران اینترنت قرار خواهد گرفت.

نویسنده :  مصطفی قاسمیان
  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *